середа, 10 грудня 2014 р.

 Війни місцевого масштабу 

 Міським депутатам перехід - перелаз не цікавий, 

                                    вони ним не користуються!


Без сумніву, винною у конфліктній ситуації, яка порушує права бущан, є Буська мерія.

 Ще з того часу, коли  при її  байдужості чи навіть сприянню знехтували потрібною дорогою, що була зазначена  в Генплані і з'єднувала довгі паралельні вулиці Грушевського  та Галицьку.
Сьогодні нікому відстояти вимогу людей, переважно старшого віку, які хочуть хоча б уже пішого переходу із південно-східної частини міста, з тупикової вулиці Коцюбинського до центру коротким шляхом.
Жителів багатоповерхівки можна зрозуміти: їм не хочеться бачити пішоходів під своїми вікнами!
А яка альтернатива? Де той обіцяний дальший, чи ближчий перехід? Де законна дорога?

Так, пішоходи, такі ж жителі міста теж не в захваті, коли на їх законну вимогу переходу  —  міським обранцям, м'яко кажучи, ... не охота помізгувати та  знайти вихід з тупика! Їм краще "затягти" процес, вимотати людей очікуванням, зневагою і прихованою погрозою.
А пішоходів тих щодня  не одна сотня, у тому числі багато школярів вулиці Грушевького та й із Папірні.  
І про усе  це знають міські владоможці - самі фіксували потік міщан через перелаз, оте принизливе і дуже незручне для старших людей пролізання в металевий квадрат - шедевр міської архітектурної форми, особливо, коли у руках традиційні сумки.


 Сьогодні відбулася чергова сесія Буської міської ради, на розгляді якої знову  було питання переходу.
На захист прав тих, кому потрібна дорога, прийшли дві бущанки, а опонентами виступили дуже вмотивовані  жителі багатоповерхівки.

                                           Доля переходу  знову невизначена. 

Із 18 присутніх депутатів -14 проголосували за закриття пішого переходу, 4 - проти. 

У п'ятницю, в денному ефірі коментарі ситуації.


7 коментарів :

  1. Тільки потрібно врахувати один важливий фактор - мешканці багатоповерхівки за власний кошт придбали огороджувальну сітку, щоб привести благоустрій подвір'я а також прилеглої території в належний стан, але так звані "піщоходи", яким ще далеко до Європи і простих людських цінностей знищили цю огорожу, яка нікому не заважала...От і постає питання - чому мають мешканці будинку страждати через от таких "моральних уродів" і чи варто їх пускати на поріг.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. ОСББ по вул. Грушевського, 20 на момент прийняття рішення Буською міською радою і на даний час є лише титульним володільцем прибудинкової території. І тільки за згодою власника прибудинкової території, тобто Буської міської ради, члени ОСББ могли встановити стовпці та огороджувальну сітку. А такої згоди не було. Тому в діях членів ОСББ при самовільному встановленні огорожі всупереч вимогам земельного законодавства України вбачаються окремі ознаки правопорушення, передбаченого ст. 186 КУУпАП "самовправсто".

      Видалити
    2. Volodymyr TVR що ви все ніяк не вгамуєтесь з тою Європою, таким як ви і те все ОСББ, вам в Європу зась!!!! Як вам стає наглості обзивати своїх же земляків "моральними уродами"? Ви безсоромна особа, яка завчила кілька розумних слів та не навчилася ними оперувати...Не прикривайтеся начебто "добрими" ділами, які ви творити в нібито своєму дворі... Вам би ніхто і слова не сказав,якби ці "добрі" справи не створили купу незручностей для багатьох Бужчан.Та і що це за звичка привласнювати собі те,що тобі не належить...І не треба бути таким дзвінкословим (моральних уродів не впускати на поріг. до вас на поріг ніхто не ходить і аж ніяк не проситься, люди проходять повз ваш будинок, як і повз багато інших... але нікому ще такому "мудрому" не спадало на думку загороджувати міську власність. Я закликаю вас стежити за своїми словами, поважайте себе і блиєнього свого,я як і голосить Заповідь Божа! А ви зневажаєте нас, а ще більше самого себе!!!

      Видалити
  2. Цікаво чи будуть пропускати людей через подвіря, сусіди багатоповерхівки?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Звичайно, що будуть. Рішення Буської міської ради від 1990 років про встановлення сервітуту через прибудинкову територію багатоповерхівки ніхто не відміняв, до Генерального плану м. Буськ не вносились зміни з приводу припинення дії сервітуту. Ящо не будуть впускати, то є три законних способи встановлення сервітуту для проходу пішоходів: за законом, шляхом укладання договору або за рішенням суду. А якщо не будуть пропускати, то жителі вулиць, які примикають до багатоповерхівки, також можуть загородити на своїх вулицях дорогу комунальної власності. І тоді у місті почнеться безпредєл.

      Видалити
  3. Подайте імена депутатів які хочуть закрити прохід!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Не потрібно висвітлювати імена депутатів. Достатньо подати позов до суду про визнання недійсним рішення місцевої ради та зобовязати її встановити сервітут для проходу громадян через прибудинкову територію. І все стане на свої місця.

      Видалити