ПРИВІТАННЯ

БУСЬКЕ РАДІО НА ХВИЛІ ЗЕМЛЯКІВ:

                  ВІТАЄМО, ВІНЧУЄМО, БАЖАЄМО ДОБРА!

     У  Ірини Івахів з Красного - наймиліший ювілей юності - 20 весняних літ! У цей день батьки, Андрій і Оля, хрещений тато Віктор з сім'єю долучаються до найщиріших привітань Романа, Вікусі та бажають Іринці Божої опіки на усе життя!




ПОСТУКАВ  В  ДОЛЮ  ЮВІЛЕЙ

     Галину Гораль, директора Буської бібліотеки для дітей, добре знає і доросла Бущина: ця інтелігентна пані має багато талантів і не скупиться поділитись ними із ближнім. Та найбільший дар у пані Галини - це  професія, яка так її пасує, надихає, збагачує (у тому ціннішому значенні слова)! А вже з тим багатством вона йде до людей і відкриває їм те, що зуміла сама знайти, зважити і оцінити. Від того життя стає барвистішим і затишнішим...
     З нагоди ювілейного Дня народження районна "Просвіта", відділ культури, друзі - читачі  і Буське радіо у цій когорті (літературні і житейські знахідки Галі Гораль звучать у наших  програмах!)  щиросердечно вітають шановну колегу! З роси і води! Здоров'я доброго, настрою гарного! В сім'ї добра , у праці  - творчого пошуку і цікавих знахідок!

 

І щасливої долі!

  ...Її мама, яка так мріяла про доню, хотіла назвати дівчинку Христинка. А коли Господь здійснив цю мрію, два старших братики з батьком вибрали ім"я ...Мар'янка.  І воно їй пасує, підкреслюючи делікатність, милість, привітність дівчини, її добру вдачу, зігріту Небом під покровом святих Марії і Анни.
    У гарячі дні цьогорічного травня  бужанка Мар'яна Караськевич - Стельмах приймає вітання з Днем уродин. Тато, мама, брати Андрій та Ярослав із сім'ями і велике коло друзів-буськів, друзів-фініків, родини із шахтарського краю нагадують, що люблять, що шанують, що здоровлять всіма земними благами та бажають щасливої жіночої долі!!!


          ДВІ ДОЛІ НАВІКИ СПЛЕЛИСЯ В ОДНУ


Чудове весілля в українських традиціях і звичаях подарувала собі пара закоханих - Ігор Стефанюк та його наречена Христина Кашуба.
Уся мистецька рать Бущини вітає молоде подружжя: з роси і з води!!!Плекайте ніжно і старанно деревце вашого роду! Хай вруниться воно щедрими плодами, добром і радістю!!!

       МАЛЕНЬКИЙ ЮВІЛЕЙ СЛАВНОГО ЗЕМЛЯКА



Оптимістичному, товариському, цілеспрямованому бужанину АНТОНОВІ ДАЦКУ сьогодні виповнюється 30!
У цій юні даті відбилося все: мрії і трагедія, біль і розпач, надія і важка праця над собою, ціна людяності та родини, сила молитви і ...перемоги. Сьогодні наш земляк - спортивна знаменитість, гордість краю і України. Він чемпіон світу, параолімпійський срібний призер, член збірної України по фехтуванню - перелік його заслуг і перемог чималий!
У ці ювілейні дні уся Бущина щиро зичить здійснення заповітної мрії!!! Тримайся! Вір! Люби! Перемагай!!!

ПОДВІЙНЕ СВЯТО  - УРОДИНИ І ТОРЖЕСТВО УЧИТЕЛЯ - ОСТАННІЙ ДЗВОНИК сьогодні у Людмили Михайлівни Юрко, заступника директора Буської гімназії.



Сьогодні сотні учасників урочистої лінійки з нагоди свята прощального дзвоника: учні і колеги , батьки і гості гімназії  голосними оплесками щиро вітали п.Людмилу з уродинами, а голова Буської РДА Володимир Сай вручив святковий букет, який помножився квітами від вихованців!

    У ЛЮБИ ОГОРОДНІК  - СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!




Цю високу та струнку дівчину впізнають на вулиці тисячі: Люба Ціхоцька - Огороднік, корінна бущанка, не просто товариська особистість, вона впродовж довгого часу  незмінна  ведуча великих свят, сценічних імпрез, фестивалей, конкурсів, масових забав. Вона - неповторна надбужанська шоу-вумен, бо щиро і радісно спілкується з публікою, дарує їй свій позитив і люди віддячують їй оплесками.
    А в день уродин велике коло шанувальників, родина, друзі щиро вітають, зичать світлої, доброї долі, родинного затишку, творчих знахідок, вдячних глядачів!!!


Мирослава Сусул в останній день весни відзначила барвисті уродини



Мирослава - красива жінка лагідної вдачі працює у районному архіві, серед мовчазних і давніх паперів і документів, але любить квіти, кохається в красі рідної землі, тепло спілкується з людьми...
Давно доля пов'язала її і з мистецтвом, творчістю, естрадою, адже завжди була правою рукою, помічницею і подругою свому чоловікові - світлої пам'яті Олегу Сусулу, порадницею, наставницею своїй обдарованій дочці Оленці, яку Надбужжя високо оцінило як співачку.
То нехай святкові привітання пані Мирославі  від маленького колективу архіву, від друзів по праці мережаться всіма барвами веселки, а добрі побажання знесуть Ангели в Небеса!




                         Щирі вітання з днем уродин Ігорю Іваськіву.


         
                         Ігор Іваськів -один із найактивніших депутатів Буської районної ради, який відомий своєю благодійністю, причетністю до усіх добрих справ на користь громади і прослави рідного краю. Районна "Просвіта", пластуни станиці Красне, друзі і знайомі засилають найщиріші вітання і зичать доброго майбуття, ясних перспектив, цікавої реалізації у праці і товариських та родинних планах.






Немає коментарів :

Дописати коментар