неділю, 24 лютого 2013 р.

Новини Бущини

Наші спортовці - наша гордість!

Прикінці лютого відбувся традиційний Відкритий кубок  Росії з фехтування на візках, який проходив в Уфі, столиці Башкортостану. Змагання зібрало близько ста  учасників і пройшло на високому спортивному та організаційному рівні. На відкритті був присутній мінстр спорту і молодіжної політики Республіки Башкортостан  Іванюта Андрій Іванович,  віце-президент федерації фехтування Росії Є.І.Ємільянов. (У колі суперників-друзів)

Наш земляк, видатний спортовець Антон Дацко виборов низку нагород: І місце - шабля; ІІ місце - рапіра; ІІІ місце - шпага. В загальнокомандному заліку  українські фехтувальники посіли почесне ІІ місце. (Мить змагань)

Наш земляк виборов золото на зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах

Колишній вихованець Буської ДЮСШ Володимир Киц фінішував із результатом – 1 500 метрів за 3.43.87. Цій беззаперечній перемозі передували шість перших місць у змаганнях зимового сезону 2013 року . Володимир - у центрі.