У турнірі змагалися двоє наших земляків бужан: Антон Дацко і Валерій Галій.

Шабля - це давній і надійний товариш українця!

Гляньте на переможців і не кажіть, що вам тяжко у щоденній житейські боротьбі!

ДЕНЬ УКРАЇНИ у шабельний день!
    Наш земляк параолімпієць Антон Дацко здобув блискучу перемогу:  після срібла на рапірі, пройшовся вихорем по суперниках, залишивши їм місця з 2 і далі. Браво Антон! High class!

Просто феноменальний результат у змаганнях на шаблі продемонстрували наші шаблісти і шаблістки.

Серед жінок дві наші красуні - Наталія Морквич та Євгенія Бреус змогли здолати всіх суперниць і зустрілися у фіналі, де з перевагою в один укол перемогу здобула харків'янка - 15:14.

У чоловічому класі А виступало 4-ро наших спортсменів.
     Ще один наш земляк-бужанин Валерій Галій тільки накопичує цінний досвід великих турнірів - програв за вихід у 16-ку кращих майбутньому бронзовому призеру - французу Ромейну Ноблю. Володимир Головащенко потрапив у 8-ку найкращих в поєдинку з колегою по збірній - Андрієм Демчуком. Андрій вийшов переможцем у цьому двобої. А потім, зумівши перемогти  поляка Станчука(15:6), гонконгівця Чан Він Кіна(15:7), у фіналі зійшовся у битві з одеситом Вадимом Цедриком, який до того переміг іспанця Пріора(15:13), грека Піларіноса(15:14), а у півфіналі француза Ромейна Нобля (15:13).
    Фінал виявився на славу. Перемогу здобув Демчук 15:6.

Було приємно чути при нагородженні, що у цей день із 3-х можливих ТРИЧІ лунав гімн УКРАЇНИ! До сліз зворушливо!

Також усім переможцям у всіх видах зброї та класах були вручені традиційні Шаблі Кілінскієго.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

В останній день відбувалися змагання команд у чоловічій шпазі та жіночій рапірі. Рапіристки-  "срібні", шпажисти шості.

Наші рапіристки НаталіяМорквич , Юлія Лисенко та Тетяна Позняк, перемігши полячок, у півфіналі зійшлися з чемпіонками Європи - збірною Італії.  На цих змаганнях наші дівчата перевершили всі сподівання - програючи 20:4, вони змогли ПЕРЕЛОМИТИ поєдинок і обіграти суперниць з рахунком 45:41. БРАВО!!!
    У фіналі суперницями були досвідчені угорки. На другу звитягу наші дівчата не спромоглися, напевне, залишивши перемогу над угорками на наступний раз:))
Третє місце посіли гонконгівки.

Отже, за підсумками змагань збірна України здобула 3 золотих, 4 срібних та 4 бронзові нагороди, що дозволило їй перемогти у заліку кубка Націй і отримати кришталевий красень-кубок.

Щорічний приз "Fair play" ім. Piotra Parnowskiego за чесну гру в змаганнях та роботу на розвиток фехтування отримав українець Антон Дацко.

Йому було вручено шаблю і пам'ятну таблицю.

Щиро вітаємо Антона і з цією справедливою перемогою!