вівторок, 21 жовтня 2014 р.

Великий футбол починається з малого

"Леви" -  команда Новомилятинського дитячого будинку "Добре Серце"

18 жовтня 2014 року на «Арені-Львів», під час матчу «Шахтар»-«Волинь», відбулася презентація Кубку чемпіонату Львівської області з міні-футболу «Копа» серед дітей з інтернатів, в якому бере участь команда з дитячого будинку «Добре серце» - «Леви»
     У перерві між таймами всі учасники турніру вийшли на газон «Арени Львів». На футбольному полі діти мали змогу побачити свого кумира – півзахисника ФК «Шахтар» Тайсона, який вручив їм кубок і подарунки.

Перші ігри вже стартували 15 жовтня. Команда «Левів» з Милятина перемогла у суперників з м.Журавно з рахунком 8:3.

До-речі, у складі  милятинської команди грає єдина дівчина на турнірі – Руслана, і наймолодший учасник, воротар команди  - Олексій -  йому 9 років.

Тарас Баландюк, директор дитячого будинку "Добре серце"